Wydarzenia / 14 Styczeń

Chiński Nowy Rok Ognistego Koguta

Chiński Rok Czerwonego Ognistego Koguta zaczyna się 28 stycznia 2017 roku a kończy 15 lutego 2018. Dla wszystkich nas będzie to rok, w którym do osiągnięcia celu wymagana będzie intensywna praca. Kogut w kulturze chińskiej utożsamiany jest z precyzją i wyrazistością, warto więc wykorzystać jego pomoc w najbliższych dwunastu miesiącach.
Instytut Konfucjusza przygotował dla Państwa małą uroczystość z okazji wejścia w Nowy Rok, którego patronem będzie Ognisty Kogut.
Wszystkich Państwa zapraszamy na pokazy artystyczne przygotowane przez nauczycieli, studentów Instytutu Konfucjusza oraz uczniów współpracujących z nami szkół.
Rozpoczęcie spotkania o godz. 17.00 w Auli Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego w dniu 14 stycznia 2017 r.

Dodane przez: Aneta Marchewka

11 Sty 2017