Konferencje / Nauka

Matters of Construction. Naukowcy o grach wideo

12 stycznia w  w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się otwarte sympozjum Matters of Construction, poświęcone tworzeniu światów w grach wideo. Gośćmi pierwszej edycji bardzo udanej imprezy byli Espen Aarseth, Frans Mäyrä, Aki Järvinen, Olli Sotamaa, Agata Zarzycka, Piotr Kubiński i Tomasz Z. Majkowski. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia. Możecie spodziewać się też szerszej relacji – wkrótce opublikujemy zapisy wideo wszystkich wykładów. Więcej informacji o sympozjum znajdziecie na tej stronie. Organizatorami Matters of Construction były Wydziałowe Laboratorium Gier Wideo Wydziału Filologicznego oraz Instytut Filologii Polskiej i Instytut Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Fot. Magda Szewerniak

Powyższy artykuł może być kopiowany i rozpowszechniany w ramach licencji CC BY 2.0.

16 Sty 2017

ostatnia modyfikacja: 10 Lut 2017