Studenci / Wydarzenia / 18 Marzec

Studenci na stok!

18 marca 2017 roku w Zieleńcu na stoku Mieszko (M3) rozpoczną się X Otwarte Mistrzostwa Uniwersytetu Wrocławskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Z tej okazji pragniemy zaprosić do uczestnictwa wszystkich członków AZS – a także osoby spoza AZS – do uczestnictwa w tych zawodach.

Już od dziesięciu lat studenci UWr w ten sposób, na wesoło, witają wiosnę na stoku. To doskonała okazja do podsumowania sezonu startów i zmagań w zawodach przez dolnośląskich studentów. Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich miłośników sportów zimowych oraz dobrej zabawy. Cechą rozpoznawczą tej imprezy jest obowiązkowe przebranie. Organizatorzy pozostawiają tutaj pełną dowolność uczestnikom i zdają się na ich kreatywność (były już stroje zwierzątek, postaci z bajek i filmów a także choinka zapachowa do malucha). Wspaniała zabawa gwarantowana, zgodnie z zasadą: Atmosfera- Zabawa-Sport.

Wszystkie szczegóły (regulamin, informacje organizacyjne) oraz bieżące informacje m.in. o nagrodach od naszych sponsorów znajdziecie na stronie FB poświęconej wydarzeniu. Zgłoszeń należy dokonać za pomocą formularza rejestrowego.

Organizatorami Otwartych Mistrzostw UWr są: Sekcja sportowa AZS UWr Narciarstwo alpejskie i Snowboard, Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

13 Mar 2017

ostatnia modyfikacja: 20 Mar 2017