Studenci / Wydarzenia

International Days na UWr

Z okazji 10-lecia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, studenci Communication Management organizują trzecią już edycję International Days.

– W tym roku pomyśleliśmy, że im więcej tym lepiej i zamiast jednego dnia atrakcji, będziemy mieli cztery. Chcemy świętować naukę, ale również wspierać idee kooperacji, różnorodności i międzykulturowości  – zapowiadają organizatorzy.

Wszystkie wydarzenia zostaną poprowadzone w języku angielskim.

Intercultural Workshops (27 – 28 Marca 2017)

Na początek dwa dni pełne interesujących warsztatów, które poprowadzą nasi wykładowcy. Celem spotkań jest nie tylko zyskanie nowych kompetencji, ale także poszerzenie wiedzy i poruszenie międzykulturowych tematów.

Movie Night (29 Marca 2017)

Na ten dzień organizatorzy zaplanowali przygodę z filmem. Właściwie trzema filmami, które zabiorą widzóww podróż w niesamowite zakamarki świata. W planie: Path Finder (reż. Jakub Klawikowski, 2015), Welcome to Norway (reż. Rune Denstad Langlo, 2016) i Rolling Stones ‘Olé Olé Olé!: A Trip Across Latin America’ (reż. Paul Dugdale, 2016). Gościem specjalnym będzie Jakub Klawikowski.

Coffee Gathering (30 Marca 2017)

Odpowiedni czas i miejsce na naukę parzenia wyśmienitej kawy. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnych metod przygotowywania kawy i wzięcia udziału w profesjonalnej degustacji kawy.

AfterParty (30 Marca 2017)

Na koniec nie może zabraknąć wspólnej wieczornej zabawy podczas śpiewania na karaoke i tańców do muzykidj’a.

Wydarzenia odbędą się w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, Kawiarni Gniazdo i w Małpich Sztuczkach.

Na część wydarzeń obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na facebooku i na stronie. Pytania można kierować również na adres e-mail monika.jamorska@gmail.com.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

20 Mar 2017