#bezpiecznie: Terroryści na UWr zatrzymani!

22 marca na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego ruszyła druga cyklu #bezpiecznie. Główną atrakcją pierwszego spotkania była symulacja odbicia zakładników porwanych przez terrorystów – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia!

#bezpiecznie to cykl spotkań edukacyjnych i informacyjnych ze służbami militarnymi i paramilitarnymi. Ich uczestnicy mogą wziąć udział w specjalnych pokazach, spotkać się z profesjonalistami i dowiedzieć się od nich, jak zachować się w sytuacjach kryzysowych – takich jak atak terrorystyczny.

Kolejna odsłona #bezpiecznie już 5 kwietnia na Wydziale Nauk Społecznych (sala 240, początek o godz. 10.00).  Więcej informacji oraz formularze dla chętnych do udziału znajdziecie na stronie Biura Karier Uniwersytetu Wrocławskiego.

Organizatorami #bezpiecznie – poza Uniwersytetem Wrocławskim – są Komenda Miejska Policji we Wrocławiu, Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Służba Więzienna, Państwowa Straż Pożarna oraz Centrum Ratownictwa.

22 Mar 2017

ostatnia modyfikacja: 18 Kwi 2017