Doktoranci / Studenci

MOST 2017/2018. Rekrutacja do 15 maja

Funkcjonujący od 15 lat Program Mobilności Studenckiej i Doktoranckiej „MOST” umożliwił wyjazd na inną uczelnię krajową już ponad 10 tys. osób.

Rekrutacja na semestr zimowy i cały rok akademicki 2017/2018 potrwa od 15 kwietnia do 15 maja. Aby skorzystać z oferty, należy przede wszystkim odwiedzić stronę internetową programu MOST, na której można zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi funkcjonowania programu, a także – nie odchodząc od biurka – zgłosić swoją kandydaturę.

Podstawowymi zaletami programu są: możliwość studiowania na jednej z 29 najlepszych uczelni krajowych, wybór kierunku obecnie studiowanego lub pokrewnego, samodzielne opracowanie planu zajęć, uczęszczanie na przedmioty nie będące w ofercie uczelni macierzystej.

Zainteresowany? Zapoznaj się z aktualną ofertą MOST-u oraz załóż konto w systemie IRK MOST, za pośrednictwem którego dokonasz rejestracji i uzyskasz status osoby ubiegającej się o udział w Programie MOST (dla studentów tutaj, dla doktorantów tutaj). Pisemne wnioski można składać w dziekanacie do 17 maja.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

5 Kwi 2017

ostatnia modyfikacja: 21 Kwi 2017