Studenci / Wydarzenia / 25 Maj

Turniej siatkarski i gra miejska

Studenci drugiego roku dziennikarstwa sportowego zapraszają na PLAS, czyli Plażowo-Luzacki Arcyturnej Siatkarski oraz grę miejską. Obie atrakcje czekają na uczestników na terenie wrocławskiego Morskiego Oka, w czwartek 25 maja o godz. 11.30.

To już druga edycja Plażowo-Luzackiego Arcyturneju Siatkarskiego. Uczestnikami rozgrywek mogą być pracownicy i studenci Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. Osiem dwuosobowych drużyn stanie do walki o Puchar Dyrektora Instytutu IDiKS.

Równolegle odbędzie się gra miejska pod hasłem „Kto porwał sędziego” dla wszystkich studentów Wydziału Filologicznego UWr pod tytułem „Kto porwał sędziego?”. Siedem zespołów w czteroosobowych składach rozwiązywać będzie sprawę zaginięcia siatkarskiego arbitra.

Na uczestników obu konkurencji czekają atrakcyjne nagrody. Do kibicowania zawodnikom podczas zawodów siatkarskich zaproszeni są wszyscy miłośnicy sportu. Na miejscu, oprócz sportowych emocji, czekać będą m.in. loteria z nagrodami oraz foodtrucki.

Organizatorzy nadal czekają na zgłoszenia do obu konkurencji. Szczegóły PLAS-u i gry miejskiej oraz zapisy na facebooku.

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz

16 maja 2017