Doktoranci / Ludzie / Nauka / Pracownicy / Studenci / Wydarzenia

Studium Języka i Kultury Chin – rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Powodów dla których warto uczyć się języka chińskiego jest tak dużo, jak wiele jest uczących się go osób. Chiński to jeden z najstarszych języków świata i język z niesamowitą przyszłością, którego poznanie otwiera drzwi do kariery oraz ciekawej pracy. Na całym świecie języka chińskiego jako drugiego języka uczy się już ponad 50 mln osób.

Nauka języka chińskiego to dla wielu osób wyzwanie, a także okazja do ciekawego spędzenia czasu. Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim oferuje Państwu możliwość kontaktu z najstarszą kulturą świata, zupełnie odmienną od znanych nam kręgów europejskich. Znajomość języka chińskiego rozwija zarówno wiedzę o świecie, jak i poszerza horyzonty, a opanowanie podstawowych zwrotów grzecznościowych oraz nazw, połączona ze zrozumieniem tamtejszych zwyczajów zwiększa szanse powodzenia w interesach.

Dla dzieci, uczniów, studentów ale również dla osób dorosłych to szansa na lepszy start w przyszłość oraz zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Instytut Konfucjusza zaprasza wszystkich zainteresowanych na wieczorowe kursy języka chińskiego oraz do trzyletniego Studium Języka i Kultury Chin. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania i prowadzone są przez lektorów z Chin.

Informacje na temat rekrutacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: rekrutacja SJiKCH

Oferujemy również możliwość przystąpienia do egzaminów HSK, HSKK, BCT i YCT oraz możliwość wyjazdu na stypendium do współpracujących z nami uczelni na terenie Chin.

Fot. Paweł Gorczyca

Dodane przez: Aneta Marchewka