Nauka / Wydarzenia / 1–31 Sierpień

Wystawa o komarach

W dniach 1-31 sierpnia 2017 na ulicy Świdnickiej, pomiędzy ulicą Kazimierza Wielkiego a Rynkiem zostanie zaprezentowana wystawa pt.: "20 lat współpracy pomiędzy Urzędem Miejskim Wrocławia i Uniwersytetem Wrocławskim w zakresie zastosowania bezpiecznych dla środowiska, zintegrowanych metod zwalczania komarów (Diptera: Culicidae)".

Tegoroczna wystawa towarzyszy IV Konferencji Naukowej pt. „Wektory i patogeny w przeszłości i przyszłości” In Memoriam Profesor Elżbiety Lonc, która odbędzie się  24 listopada 2017 r. w Instytucie Genetyki i Mikrobiologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ulicy Przybyszewskiego 63/77, we Wrocławiu.

Organizatorem konferencji jest Instytut Genetyki i Mikrobiologii Uniwersytetu Wrocławskiego przy współudziale Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów, Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego oraz Urzędu Miasta Wrocławia.

Więcej informacji na stronie Instytutu Genetyki i Mikrobiologii UWr .

Fot. John Tann/Flickr/CC BY 2.0

Dodane przez: Małgorzata Jurkiewicz