Strona używa plików cookies więcej

Bardzo dbamy o to, by informacje o naszej uczelni dotarły do Was na długo przed tym, zanim podejmiecie decyzję o tym, co i gdzie chcecie studiować.

Wiemy, jak bardzo zależy Wam na konkretnym przekazie, i nie czekamy z założonymi rękoma, aż do nas traficie. Dlatego regularnie bierzemy udział w targach edukacyjnych na terenie całego kraju, organizujemy dni otwarte, podczas których możecie poznać nas bliżej, a także zapraszamy was na wykłady, warsztaty i pokazy edukacyjne, by na konkretnych przykładach pokazać Wam, jak na co dzień funkcjonujemy.

Na pytania, którymi zasypujecie nas przy każdej możliwej okazji, odpowiadamy również za pośrednictwem social media. Jeśli coś wydaje się Wam niejasne, nie wiecie, gdzie się udać, by załatwić daną formalność, albo potrzebujecie wsparcia w jakiejkolwiek innej sprawie, szukajcie nas na Facebooku, na YouTube, na LinkedIn, na Instagramie oraz na Snapchacie. Pytajcie nas śmiało o wszystko – na pewno pomożemy.

Także za pośrednictwem sieci przejdziecie cały proces rekrutacyjny. Wystarczy, że zarejestrujecie się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów. W jego ramach będziecie otrzymywać od nas wszystkie niezbędne informacje o kolejnych etapach naboru oraz o tym, co z pewnością najbardziej Was interesuje – czyli o wynikach rekrutacji.

Fot. Shay Moradi/Flickr/CC BY 2.0